Klips Nedir?

Klips Nedir?

Fastenfix, farklı endüstrilerdeki firmaların üretim maliyetlerini ve zamanlarını azaltmak için ihtiyaç duydukları alternatif bağlantı elemanları konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Klipsler, farklı malzemelerde kullanılabilen metal ve plastik çeşitleri ile geniş bir yelpaze ile piyasaya sunulmaktadır. Bu klipsler, otomotiv, beyaz eşya, elektrik, elektronik, mobilya, ısıtma, soğutma sektörlerinde çeşitli bağlantı uygulamalarında başarıyla kullanılmaktadır.

Klips Çeşitleri

Kablo, hortum, boru klipsleri, panel klipsleri, kapak klipsleri, geçiş engelleyici klipsler, vidalı klipsler gibi farklı türlerde klipsler mevcuttur. Bu klipsler, ciddi mühendislik çalışmaları ile ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır ve değişen sofistike ihtiyaçları karşılamak için ürün geliştirme çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir.

Fasten, geniş stok çeşitliliği ile hızlı teslimat, kanıtlanmış çözümler, uzman bilgi ve desteği ile AR-GE süreçlerine katkı sağlamaktadır ve klips konusunda da güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Klips

ˆ